Apie mus

SVEIKI ATVYKĘ Į AUTOPRO

Individualiai bendraujame su kiekvienu klientu ir ieškome geriausių sprendimų, rūpinamės, kad mūsų klientai įsigytų maksimaliai gerą, patikimą ir kokybišką automobilį. AutoPRO individualiai užsakomiems automobiliams suteikiame garantiją ir pasirūpiname visais klausimais iki galutinio automobilio pristatymo klientui.

Turime platų partnerių tinklą ne tik Lietuvoje, tačiau ir visoje vakarų Europoje, todėl Jūsų automobilio paiešką galime vykdyti labai plačiai ir individualiai žinant tai, ko konkrečiai reikia mūsų klientui. Vidutiniškai, rasti geriausią pasiūlymą Jums, trunka iki mėnesio laiko, o tai reiškia, kad nuo užsakymo, Jums automobilį pristatysime preliminariai per mėnesį laiko.

Patogu ir paprasta Jums.
Visus individualiai užsakomus ar parduodamus automobilius, Jūs galite įsigyti lizingo būdų.
Mūsų paslauga yra orientuotą ne tik į kokybišką automobilį, tačiau ir patogumą klientui, todėl visus klausimus susijusius su lizingu, registracija ar dokumentais mes išspręsime už jus, kad ši dalis būtų kuo paprastesnė ir lengvesnė Jums.

MŪSŲ PASLAUGOS:

  • Patikrinti ir kokybiški naudoti automobiliai
  • Individualūs automobilių užsakymai, paieška
  • Automobilio patikra, pagalba perkant
  • Palankios lizingo sąlygos
  • Jūsų automobilio pardavimas

GALERIJA

AUTOPRO  GARANTIJA

Visiems individualiai užsakomiems ar mūsų įmonės parduodamiems automobiliams suteikiame garantiją greičių dėžei bei varikliui. Jūs išvengsite bet kokių paslėptų defektų ar netikėtumų, nes už tai atsakome mes.

MŪSŲ PRIVALUMAI

Padedame surasti ir įsigyti bet kokį norimą automobilį Lietuvoje ar vakarų Europoje. Konsultuojame, patariame, atliekame apžiūrą ir pasirūpiname visu pirkimo procesu.

Visi parduodami automobiliai yra nuodugniai patikrinti ir žinoma jų istorija, kuri pristatoma klientui. Mūsų tikslas – skaidrus ir patikimas bendradarbiavimas naudotų, kokybiškų ir patikimų automobilių rinkoje. Mums svarbu tai, ką parduodame.

Jums nereikės rūpintis skelbimų talpinimu, fotosesija, automobilio patikra, paruošimu prieš atvykstant pirkėjui, plovimu, cheminiu valymu, derybų vedimu, formalumais ir viskuo, kas yra svarbu norint sėkmingai parduoti automobilį. Parduosime Jūsų automobilį už Jus!

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Aistė Matulionytė
Aistė Matulionytė
2022-05-22
rekomenduoja
Nežinau, ar gali būti stipresnė rekomendacija 🔥važiuoju ir įsimyliu šį auto kiekvieną dieną vis iš naujo 💯 ačiū AutoPRO už pagalbą ir visą nuo iki servisą! Tiek tik nusipirkus, tiek ir dabar, jau po kelių mėnesių riedėjimo Vilniaus gatvėmis, galiu pasakyti tik vieną - LABAI REKOMENDUOJU 💯
Gintare Brr
Gintare Brr
2022-05-11
rekomenduoja
Nuoširdžiai, nesitikėjome tokio bendravimo ir tokių kokybiškų paslaugų, kokias gavome. Apie tai, kad automobilis be priekaištų jau net nekalbu. Nuo pat pirmo skambučio Linui - likome sužavėti maloniu bendravimu, atvirai ir aiškiai pateikiama informacija. Susitikus ir apžiūrėjus automobilį, buvo aišku, kad kito ieškoti tikrai nereikės. Negana to - Linas mums padėjo susiderinti lizingo klausimus, vėliau ir draudimo pasiūlymus. Automobilis pas mus atkeliavo jau pilnai paruoštas kelionėms (su tech. apžiūra ir registracija), o mums nereikėjo dėl nieko vargintis. O kas dar puikiau - bendravimas su pardavėju nesibaigė tą dieną, kai mums buvo perduotas automobilis - pardavėjas domisi ir rūpinasi ar viskas gerai ir ar džiaugiamės automobiliu. Taigi tikrai, AutoPRO jau dabar rekomenduojame visiems pažįstamiems, kurie svarsto įsigyt/parduoti automobilį.
Gintarė Balandaitė
Gintarė Balandaitė
2021-06-06
rekomenduoja
Nežinojau, kad panaudotą automobilį galima įsigyti be galvos skausmo! Pasirūpinta nuo A iki Ž, tereikia pasidalinti savo norais ir poreikiais. Profesionaliai ir greitai, rekomenduoju!
Lukas Cook'as Semeževičius
Lukas Cook'as Semeževičius
2021-04-17
rekomenduoja
Nedaugžodžiausiu: Greita, paprasta, tobula. 110% rekomendacijos ir tikrai ne paskutinis kartais pasikliaujant šia kompanija!
Linas Palangiškis
Linas Palangiškis
2021-04-07
rekomenduoja
Puikias Autopro paslaugas pavyko išbandyti ir mums, užsakėms elektromobilį, nustatėme kriterijus, ir nepraėjus nei mėnesiui gavome daugiau nei tikėjomės! Naują Nissan Leaf už naudoto kainą! Kaip taip įmanoma? Susisiekit su Linu ir jis Jums būtinai padės. O tuo tarpu mes važiuojame už dyką! Tiems kas netiki elektromobiliais pridėjau ir fotkę su stotelių gausa Lietuvoje!
Vilimas Tamošiūnas
Vilimas Tamošiūnas
2021-03-31
rekomenduoja
Rekomenduoju AutoPro kaip labai patikimą, inovatyvią bendrovę, operatyviai ir tiksliai vykdančią savo įsipareigojimus. Mano įmonei suteiktos paslaugos buvo be priekaištų.
Ramutė Alechnavičiūtė
Ramutė Alechnavičiūtė
2021-03-23
rekomenduoja
Rekomenduoju! Išklausė poreikį, operatyviai surado, sutvarkė visus dokumentus. Gavau išsamią konsultaciją, patarimus bei gražų automobilį su visomis papildomomis vertėmis! Ir super emociją bendraujant 🙂
Saulius Ciesiunas
Saulius Ciesiunas
2021-02-16
rekomenduoja
Superinė komanda, really. Surado. Atvežė. Paskambino. Susitikom. Pažiūrėjom. Nusipirkom. Garantiją gavom be papildomos priemokos. Paprasčiau nebūna. Šių laikų kosminis klientų aptarnavimas. Rekomendacija: 11 iš 10. Ačiū, Auto PRO forever.

MŪSŲ KOMANDA

Lennox Wardell
Chief Executive Officer
Sarah Odegard
President of Finance
Lars Jakuba
Executive Vice President
Mikey Diokles
Sales Manager