AUTOMOBILIO KEITIMAS - ATSAKINGAS REIKALAS

Rinkitės AutoPRO standartą: patikrinti, saugūs ir patikimi naudoti automobiliai su visomis garantijomis.
Naudoto automobilio pirkimas malonus ir lengvas lyg naujo.

Rinkitės AutoPRO standartą: patikrinti, saugūs ir patikimi naudoti automobiliai su visomis garantijomis.

Naudoto automobilio pirkimas malonus ir lengvas lyg naujo.

450+

Klientams užsakytų automobilių

99%

Klientų įvertinimas
Google ir Facebook

14

metų AutoPRO komandos patirtis ir profesionalumas

1 mln.

ir daugiau automobilių duomenų bazėse

PATIKIMĄ NAUDOTĄ AUTOMOBILĮ UŽSAKYKITE LYG NAUJĄ

Įprastinės taisyklės su AutoPRO negalioja.

Skelbiame naują standartą - naudotą automobilį galite įsigyti taip pat paprastai ir saugiai, lyg naują tiesiai iš salono. Patikimą, saugų, nuodugniai patikrintą ir su 3 metų pratęsta garantija.

Kiekvienas žingsnis pirkimo procese yra kruopščiai apgalvotas, kad jaustumėtės maksimaliai ramūs. Patyrę, netgi labai patyrę ekspertai maloniai padės suprasti, kokio automobilio išties Jums reikia. Pateiksime kelis geriausiai tinkančius variantus su mūsų rekomendacijomis bei patarimais, o Jūsų išsirinktą - patikrinsime, užsakysime, atsivešime, dar sykį patikrinsime oficialiame gamintojo servise, sutvarkysime dokumentus ir pristatysime nors ir tiesiai Jums į kiemą.

Turime misiją – parodyti, kad naudoti automobiliai yra tokie patys saugūs, kaip ir nauji, o jų įsigijimo procesas - ne ką prastesnis negu perkant tiesiai iš salono.
Iš visos širdies sakome:

rinkitės AutoPRO - nes saugumas ir kokybė yra svarbiausia.

MALONUS IR SAUGUS AUTOMOBILIO UŽSAKYMAS

Būtent tokiais klientų komplimentais yra apipintas mūsų automobilių užsakymo procesas: skaidrus, užtikrintas ir sklandus.

Dirbame su laiko patikrintais partneriais visoje Europoje, kurių duomenų bazėse klientams ieškome automobilių. Visapusiškas pasitikėjimas yra kuriamas kruopščiai patikrinant kiekvieną automobilį, jo istoriją bei techninę būklę, todėl galite būti tikri, kad užsakytas automobilis bus ir kokybiškas, ir saugus, ir patikimas.

Mūsų klientai jau žino, kad ramybė, skaidrumas ir pasitikėjimas lydi kiekviename automobilio užsakymo ir pristatymo žingsnyje.

MŪSŲ AUTOMOBILIAI GYVENA DUOMENŲ BAZĖSE, NE AIKŠTELĖSE

Pasibaigė laikai, kai naudotą automobilį reikia rinktis tik iš tų, kurie yra pardavėjų išstatyti pardavimo aikštelėse.

AutoPRO automobiliai yra partnerių, išsibarsčiusių po visą Europą, duomenų bazėse. Todėl savo klientams suteikiame maksimalią laisvę - pasirinkti būtent tokį automobilį, kokio išties norite, tokios komplektacijos ir spalvos, kokios norite. Lyg rinktumėtės ir komplektuotumėtės naują iš salono.

Todėl kviečiame automobilį rinktis ne iš pavienių skelbimų ar pardavėjų aikštelių. Rinkitės iš tūkstančių ar net šimtų tūkstančių patikimų automobilių.

PATIKIMI, NES KELISKART PATIKRINTI

Dar prieš automobiliui pasiekiant Lietuvą prasideda jo patikrinimo darbai.

Surenkame visą informaciją apie dominantį automobilį: techninę būklę, įvykių istoriją, atliktus aptarnavimus, ridą ir jos pokyti. Viską, ko reikia, kad būtume tikri, jog automobilis yra patikimas ir saugus.

Užsakytam automobiliui pasiekus Lietuvą prasideda nuodugnus jo patikrinamas autorizuotame servise pagal mūsų sudarytą daugiau nei 20 punktų programą. Šio tikrinimo rezultatas - išduota pažyma apie tikslią automobilio būklę.

Dėl šių atliktų patikrų esame tikri, kad nekils nė menkiausių problemų klientų užsakytiems automobiliams galutinės technikinės apžiūros metu.

KONSULTUOJAME

TIKRINAME

PRISTATOME

LIZINGAVIMAS

GARANTUOJAME

UŽSAKOME


KVIEČIAME SUSISIEKTI

Nemokama konsultacija visiems ieškantiems automobilio.

Jau žinote ko ieškote? Puiku.
Dar tiksliai nežinote?
Padėsime išsirinkti!

KLIENTAMS PRISTATYTI AUTOMOBILIAI

Taip, Lietuvos skelbimuose tikrai buvo tokių pat modelių. Bet nebuvo tokių komplektacijų, tokių patikimų ir už tokią gerą kainą.

Nuolat siekiame pačio didžiausio saugumo ir ramybės mūsų klientams. Būtent todėl visiems AutoPRO užsakytiems automobiliams:

  • suteikiame 6 mėnesių arba iki 10.000 km ridos garantiją.

  • Siūlome papildomą pratęstą garantiją. Apsauga nuo netikėtų išlaidų, susijusių su automobilio mechaniniais, elektroniniais ir elektros gedimais iki 3 metų.

SAUGUMAS IR RAMYBĖ - SVARBIAUSIA

Visų pirma ir svarbiausia, būtent ji suteikia tą ramybę perkant naudotą automobilį, lyg pirktumėte naują iš salono. Nelieka nerimo, nes remonto išlaidos bus padengtos, o jo metu bus suteiktas pakaitinis automobilis.

Naudoti automobiliai be gamyklinės garantijos, su gamykline garantija, elektromobiliai. Pasirūpinsime visais.

MANGO INSURANCE CAR WARRANTY
Pratęsta garantija naujoms ir naudotoms transporto priemonėms yra svarbi siekiant užtikrinti saugumo jausmą gedimo atveju. Skirtingi pratęstos garantijos planai apima staigius ir netikėtus apdraustos transporto priemonės vidinius mechaninius ar elektros gedimus.

PRATĘSTOS GARANTIJOS
NAUDOS

Pradėsime nuo konsultacijos, pateiksime pasiūlymus, patarsime ir pasakysime savo nuomonę, padėsime priimti sprendimą.

Patikrinsime, užsakysime, pristatysime, suteiksime garantiją ir jeigu reikia - padėsime gauti puikų lizingo pasiūlymą.

AUTOPRO PASLAUGOS

Nuo turimo automobilio pardavimo ir draudimo sąlygų derinimo iki pratęstos garantijos ar automobilio patobulinimo.

Žinome, kas naudingiausia kiekvienam automobiliui, todėl galite būti ramūs, kad jis bus patikimas, saugus ir tikrai puikiai atrodys.

AUTOMOBILIŲ
UŽSAKYMAS

PAPILDOMOS
PASLAUGOS

KVIEČIAME SUSISIEKTI

Nemokama konsultacija visiems ieškantiems automobilio.

Jau žinote ko ieškote? Puiku.
Dar tiksliai nežinote?
Mielai patarsime!

AUTOMOBILIŲ EKSPERTAI

Per ilgus metus automobilių versle supratome nepagražintą tiesą:

tobulo automobilio aikštelėse rasti neįmanoma. Tokį galima tik užsisakyti.

Šio supratimo vedini ir įkūrėme AutoPRO. Su mumis galite pasikalbėti, pasitarti, padiskutuoti. Galite užduoti jums galbūt atrodančius kvailus klausimus, į kuriuos, tikimės, mums pavyks protingai atsakyti. Stengiamės, būti tuo “apie automobilius išmanančiu” draugu ar kaimynu, kurio reikia, kai ieškote naujo automobilio.

Atidaus ir gilaus pokalbio metu išsiaiškiname tikruosius Jūsų poreikius automobiliui.

Neturime automobilių aikštelėje. Todėl rasime tokį, kokio norite, o ne tokį, kokį turime.

Jūsų poreikius paverčiame tiksliomis ieškomo automobilio specifikacijomis ir komplektacija.

Padedame suvienodinti klientų norus su jų finansinėmis galimybėmis.

KLAUSOME

SUPRANTAME

GIRDIME

PATARIAME

AUTOMOBILIAI
IR ŽMONĖS.
SUJUNGIAME JUOS

Per savo ilgametę patirtį automobilių rinkoje išmokome sujungti abi puses: automobilius ir jų pirkėjus. Šios patirties dėka, galime paprastus, žmogiškus poreikius išversti į automobilių kalbą.

Pavyzdžiui: kliento žodžiai “noriu ekonomiškos, saugios ir talpios Vokiečių gamintojų mašinos 5 asmenų šeimai su dideliu šunimi", gali reikšti "VW TOURAN 2018 M, DYZELINAS, DSG".

Viskas gerai jei nežinote tiksliai, kokio automobilio norite. Svarbiausia, žinote savo poreikius, pagal kuriuos padėsime atrasti būtent tą variantą, kuris juos išpildo geriausiai.

DAŽNIAUSIAI
UŽDUODAMI
KLAUSIMAI